برند تجاری

معرفی | مشاوره آنلاین | فروشگاه اینترنتی
فروشگاه ایندوسوق

در زمینه ساخت محصولات صنعتی برندهای تجاری معتبری در سراسر جهان در حال فعالیت میباشند.

همیشه بیشترین بحث این بوده است کدام برند بهترین است و برندهای تولید کننده چه محصولاتی تولید می‎کنند. ما در ایندوسوق شرکتهای بزرگ که در زمینه محصولات صنعتی فعالیت می‎کنند را به شما معرفی خواهیم کرد.

GRACO

از سال 1926، شرکت Graco Inc. یکی از پیشگامان پمپ های برتر و تجهیزات اسپری برای انتقال مایعات در صنایع ساخت، ساخت، پردازش و نگهداری بوده است. مقر آن در مینیاپولیس، مینه سوتا، Graco با محصولات توزیع کننده در سراسر جهان کار می کند تا محصولات نوآورانه ای را تنظیم کند که استانداردهای کیفیت را برای پایان دادن به اسپری، رنگ نقاله، روانکاری، چسباندن و چسباندن، برنامه های کاربردی و تجهیزات برق پیمانکار تعیین می کند. این محصولات در بهترین سطح در ایالات متحده و چین تولید می شود و از طریق مراکز توزیع ما در مینه سوتا، بلژیک، ژاپن، کره، چین و استرالیا عرضه می شود. آنچه که ما را از رقبای ما جدا می کند، تاریخ ماست، تمرکز بر محصولات بسیار مهندسی شده، محصولات با کیفیت، نوآوری های پیشرو در صنعت و مشارکت جامع که با مشتریان و تامین کنندگان در سراسر جهان شکل می گیرد. Graco به طور عمومی در بورس اوراق بهادار نیویورک (ticker: GGG) معامله می شود. Graco در سال 2012 با فروش بیش از 1 میلیارد دلار برای اولین بار در تاریخ شرکت، بیش از 3000 نفر در سراسر جهان کار می کند.

WAGNER

از مبلمان تا دیوارها، حصار های باغی، ماشین آلات ساختمانی، تلفن های همراه، رینگ های چرخ، مبل های چرمی و بطری های عطر – اشیاء بسیار کمی وجود دارد که نمی توانند پوشش داده شوند. سطح جسم به تعیین عملکرد، دوام و جذابیت آن کمک می کند. WAGNER با استفاده از فن آوری های پوشش نوآورانه برای استفاده از رنگ، پوشش های مرطوب، پوشش های پودری و سایر مواد مایع، بیش از 60 سال به بالا بردن استاندارد پوشش سطحی در سراسر جهان کمک کرده است. در سال 1953، جوزف واگنر، بنیانگذار این شرکت، اولین اسلحه اسپری الکتریکی “بی هوا” را به نام “Whisker” ساخت. امروزه فن آوری های تکمیل سطح WAGNER در صنایع DIY، تجارت و صنعت از سیستم های اسپری رنگ کوچک و دستی به برنامه های کاربردی تجاری و خطوط صنعتی مینا استفاده می شود. نمونه کارها نیز شامل پیوند، مهر و موم و potting از جمله قالب گیری تزریق است. با دو بخش ما، حلقهای تزئینی و صنعتی، طیف کامل را پوشش می دهیم. محصولات و راه حل های مقرون به صرفه، قابل اعتماد و کاربر پسند WAGNER با استانداردهای بالای کیفیت و تکنولوژی های پیشگام مشخص می شوند. این محصولات نوآورانه و شبکه خدمات جهانی ما، WAGNER را به عنوان یک تامین کننده پیشرو در بازار تکمیل سطح، تاسیس کرده است. گروه WAGNER حضور جهانی را با تقریبا 1، 500 کارمند، 17 شرکت عامل و حدود 300 آژانس فروش WAGNER در بازارهای بین المللی دارد. WAGNER International AG، که در Altstätten (سوئیس) مستقر است، شرکت برگزاری هر واحد عملیاتی است. این متعلق به دو موسسه غیر انتفاعی جوزف واگنر است. علاوه بر نام تجاری WAGNER، گروه WAGNER همچنین شامل شرکت ها و مارک های مانند تیتان، Earlex، Aura، Walther Pilot، C.A. فنون و راینهارت تکنیک. در سراسر جهان، هشت مرکز فن آوری WAGNER برای تشخیص سیستم های بهینه پوشش برای مشتریان، به موازات فعالیت های پژوهشی و توسعه کار می کنند. اتاق های مجهز به جدیدترین فن آوری ها مشتریان را با شرایط تولید واقعی تولید می کنند که در آن پوشش های مرطوب یا پودر برای محصولات خود را شناسایی می کنند و پیکربندی سیستم با صرفه ترین هزینه را شناسایی می کنند. آزمایشگاه های فنی در Altstätten (سوئیس)، Markdorf و ووپرتال (آلمان)، Valmadrera (ایتالیا)، شیکاگو (ایالات متحده آمریکا)، شانگهای (چین) و اوزاکا (ژاپن) در دسترس هستند.

برای ارتباط با ما فرم زیر را تکمیل کنید

12 + 12 =